Vážení obchodní přátelé,

od roku 1996 provádíme geodetické práce. Na zakázku Vám vyhotovíme mapové podklady pro projekty nebo majetkoprávní narovnání pozemků. Zaměřujeme stavby, vodní díla, inženýrské sítě a vyhotovíme výslednou dokumentaci skutečného provedení staveb (DSPS) pro stavební úřad. Pro rozdělení pozemků, směnu nebo narovnání hranice Vám vyhotovíme geometrické plány nebo vytyčíme hranici pozemků v katastru, zajistíme souhlas úřadu s dělením nebo scelením pozemků, znalecký posudek pro finanční úřad (daň z nabytí majetku atd.)

Zaměříme pro vás jednotlivě nebo po etapách deformace staveb (výškové nebo polohové) s grafickým výsledkem 3D. Na objednávku zajistíme vytýčení inž. sítí v terénu a vyhotovíme účelovou mapu vašeho podniku. Poskytujeme svým klientům z řady projekčních a investorských firem kvalitní poradenství v oborech katastru nemovitostí, geodézie, realitních služeb a cenových odhadů nemovitostí. Hledáte-li spolehlivého partnera, obraťte se na profesionály.

Motto: není důležité, jak svou práci děláš ani kolik jí stihneš. Důležité je, jestli do ní vkládáš své srdce.

Děkujeme za důvěru.

S pozdravem

Ing. Jaromír Benedikt

Ing. Jaromír Benedikt

geodetická kancelář

Doručovací Adresa
(kancelář Šumperk):
Prievidzská 11
787 01 Šumperk

Adresa
(kancelář Olomouc):
Norská 216/34, Neředín
779 00 Olomouc

Telefon:
777 099 066

E-mail:
jaro.bene@seznam.cz

Nejsem plátce DPH

Už dvacet let poskytujeme v geodetické kanceláři Ing. Jaromíra Benedikta geodetické služby pro všechny klienty z okolí Šumperku a Olomouce. Dlouhodobě usilujeme o to, aby byla každá z našich služeb na vysoké odborné úrovni a aby od nás naši klienti dostávali jen důslednou, poctivou práci. Naše nabídka zahrnuje kompletní geodetické práce včetně zaměření a vytyčení staveb, rozdělení pozemků nebo zpracování geometrických plánů.

Ať už tyto služby budete potřebovat pro jakýkoli svůj záměr, chceme, abyste u nás pokaždé měli záruku maximální kvality. A protože víme, že je někdy obtížné se v komplexní práci geodetů vyznat, doprovází naše služby také podrobné odborné poradenství. Jsme tu pro Vás, kdykoli budete mít jakékoli dotazy nebo připomínky. Zkuste se nám ozvat a domluvit se na tom, jak konkrétně by měla vypadat naše vzájemná spolupráce!

Vybírat můžete v geodetické kanceláři Ing. Jaromíra Benedikta z následujících služeb:

  • zaměření novostaveb – Zaměření stavby si naši klienti objednávají především pro účely kolaudace a zápisu do katastru nemovitostí. Výsledkem zaměření novostavby nebo přístavby je kvalitně zpracovaný geometrický plán, který následně slouží jako podklad pro zápis stavby do katastru. Rádi se nejen postaráme o geometrický plán pro Vaši stavbu, ale také Vám poradíme, jak postupovat v dalších řízeních s úřady.
  • vytyčení hranic pozemku – Pokud se chystáte stavět nebo jen chcete oplotit svůj pozemek, bude se Vám vytyčení hranic pozemku hodit, abyste mohli přesně dodržet předepsanou vzdálenost stavby od hranic nebo aby oplocení nezasahovalo na pozemek souseda. Vytyčování hranic pozemku provádíme za účasti všech dotčených stran. Jeho výsledkem je mimo jiné i vytyčovací dokumentace, kterou předáváme jak vlastníkům všech pozemků, kterých se hranice dotýkají, tak katastrálnímu úřadu.
  • rozdělení pozemků – Rozdělování pozemků je nejběžnější v případě, že se chystáte věnovat nebo darovat pouze část Vašeho pozemku. V takovém případě je třeba pozemek zaměřit a zpracovat geometrický plán, do nějž se zanesou nové hranice. Hotový geometrický plán se následně vkládá do katastru nemovitostí.
  • věcná břemena – Pokud se chystáte zřídit věcné břemeno, které umožní třetí straně např. užívání vodního zdroje na pozemku nebo přístup přes cestu, která k pozemku patří, je třeba uzavřít pro tento účel smlouvu, která zajistí jeho závaznost. Jako podklad pro ni Vám bude sloužit geometrický plán s vymezením rozsahu věcného břemene.
  • cenové posudky

Pokud právě na Šumpersku nebo Olomoucku hledáte kvalitního geodeta, proč nevyzkoušet někoho s dvacetiletou zkušeností a s tisíci spokojených zákazníků? Rádi se s Vámi kdykoli osobně sejdeme a domluvíme se na detailech našich služeb nebo Vám poradíme se vším, co v oblasti geodézie potřebujete vědět. Těšíme se na spolupráci s Vámi!